Firmast

Meist

OÜ Küttemeistri tegevusaladeks on erinevate keskkütteseadmete ja soojaveemahutite maaletoomine ja müük. Turustame oma tooteid läbi edasimüüjate ja paigaldajate, kelle abil jõuvad meie tooted väike ja keskmise suurusega lõpptarbijateni. Meie eesmärgiks on pakkuda kliendisõbraliku ja kvaliteetset teenindust, mille sisuks on uute tehniliste lahenduste pakkumine, energiasäästu võimaldavate spetsiaalsete seadmete ning materjalide müük ja paigaldus ning lõpuks ka ökoloogiliselt jätkusuutlike terviklahenduste pakkumine. Säästlik eluviis on meie kõigi südameasi. Soojuse kulu hoone või korteri kütmiseks sõltub hoone suurusest, tehnilisest seisukorrast, temperatuuride vahest ruumis ja õues ning hoone küttesüsteemist. Kuna iga hoone ning sellele sobiv küttesüsteem on erinev, siis enne lõpliku valiku tegemist tuleks konsulteerida vastava eriala spetsialistidega.

Asume Tallinnas, aadressil Pärnu mnt.499, Laagris. Samal aadressil toimub projektimüük ja klientide nõustamine soojustehnika  alal.

Salong avatud:

  • Tp  9.00-16.00
  • Laupäeval suletud
  • Pühapäeval suletud

 

Nõustame ja soovitame ning leiame üheskoos sobiliku ja säästliku küttelahenduse.

Säästliku küttesoojust - soovib Küttemeister OÜ

tel. 6 556 680(1)

info@kyttemeister.ee

 

Tööpakkumised

Ettevõte vajab uusi töötajaid

OÜ Küttemeister on 2007 aastal loodud, kodumaisel kapitalil põhinev, jae-ja hulgimüügiga ning keskkütteseadmete paigaldusega tegelev firma. Seoses töömahtude  kasvuga, otsime oma meeskonda soojusenergeetika kogemustega töötajaid, kelle ülesandeks oleks meie potentsiaali realiseerimine, eduka ja tulemusliku töö läbiviimise näol.