D’Alessandro pelletikatlad

D'Alessandro

Taust

D'Alessandro Termomeccanica on tuntud katlatootja, kellel on üle 30 aasta kogemust selles tööstuses. Investeeringud tehnilistesse lahendustesse, uurimis- ja arendustegevusse ning kvaliteedikontrolli on firma võtmeväärtusteks, mis on firmale jätkuvalt olulised.

D'Alessandro kvaliteedijuhtimise süsteem, vastavuses standardiga ISO 9001:2000, kindlustab kõrge kvaliteediga teenused ja tooted alates detailidele tähelepanu pööravast tootmise planeerimisest kuni tegevuste täpse monitoorimise ja seadmete kvaliteedikontrollini, enne kui tooted tehasest välja saadetakse.

Tooted

D'Alessandro biomassi katlad pakuvad küttelahendusi erinevatele vajadustele alates elumajadest kuni põllumajanduslikesse valdkondadesse ja tehastesse ning kaugküttevõrkudesse.

Biomassi katlad on sertifitseeritud vastavalt EN 303-5 (klass 3) standardile, mis katab põlemisprotsesside efektiivsuse, emissioonid ja ohutuse. Kõigil D’Alessandro kateldel on kaheaastane garantii soojusvahetil ning üheaastane garantii elektriosal.

Kütused

Sobilikeks kütusteks on puidupelletid, puidulaastud, puidu hööveldamise jäägid, saepuru, oliivikestad ning mandli- ja pähklikoored.

Saadaval olevad mudelid

CSI CSI madalarõhulised kuuma vee katlad (20kW kuni 100kW) pakuvad vastupidavat katlakonstruktsiooni kõrge efektiivsuse ja väheste emissioonidega. See on madalamate kuludega võimalus võrreldes teiste universaalkateldega. Kompaktne mahuti paikneb katla tagaküljel. Kuigi tegemist on puidupelletite katlaga, saab kasutada ka muid kütuseid.
CSI Compact CSI Compact madalarõhulised kuuma vee katlad (20kW kuni 40kW) võtavad vähe ruumi ja omavad sisemist kütusemahutit. See on vastupidava konstruktsiooniga ja madalate emissioonidega. Kuigi katel on mõeldud puidupelletite põletamiseks, saab kasutada ka muid kütuseid.
CLP CLP madalarõhulised kuuma vee katlad (30kW kuni 80kW) sisaldavad kolme töötamisvõimalust ühes katlas:
• Puuhalud
• Puidupelletid
• Puuhalgude ja puidupelletite kombinatsioon
GS GS biomassi õhkküttekatlad (40kW kuni 230kW) sobivad eriti hästi töökodade ruumide kütmiseks - kuuma õhku saab suunata katlast otse välja või läbi jaotussüsteemi. Kuigi tegu on peamiselt puidupelleti katlaga, saab kasutada ka muid kütuseid.
GSA GSA biomassi õhkküttekatlad (40kW kuni 230kW) sobivad eriti hästi töökodade ruumide kütmiseks - kuuma õhku saab suunata katlast otse välja või läbi jaotussüsteemi. Kuigi tegu on peamiselt puidupelleti katlaga, saab kasutada ka muid kütuseid.
CS CS madalarõhulised kuuma vee katlad (30kW kuni 2MW) võimelised töötama suure koormuse all, kasutavad põhiliselt puidupelleteid ning on eriti sobivad tööstuslikesse ja ärilistesse lahendustesse. Mahuti saab paigaldada nii taha kui ka külje peale.
CSA CSA madalarõhulised kuuma vee biomassikatlad (30kW kuni 2MW) on loodud talumaks suurt koormust ja kasutamaks peamiselt hakkpuitu ning tulemusena võtavad rohkem ruumi kuna on suurema kütusemahuti vajadus. Nendes kateldes saab kasutada kütusena hakkpuitu, puidupelleteid või kombinatsiooni mõlemast.
CSA GM CSA GM madalarõhulised kuuma vee biomassikatlad (30kW kuni 2MW) on loodud talumaks suurt koormust ning omavad liikuva resti süsteemi, mis võimaldab kasutada madalakvaliteedilist kütust (näiteks hakkpuit ja purustatud puidujäätmed suure niiskusesisaldusega). Liikuvad restid ennetavad probleeme, mis võivad tekkida tuha sulamisest (šlakk) - tegemist on tüüpilise probleemiga madala kvaliteediga/suure niiskusesisaldusega kütuste puhul.
CSL CSL madalarõhulised kuuma vee katlad (25kW kuni 950kW) on lihtsad käsitsi etteandega põletusseadmed, mis kasutavad halupuid kütusena. Nad on eriti sobilikud olukordadesse, kus puidu jupid ja puhtad puidu jäätmed on saadaval.