A.B.S. mahutid

A.B.S. suured pelleti mahutid

  2d51a9c662

Optimaalne kütteaine ladustamise võimalus mis tahes puidugraanulitele

Paidlikud mahutid on valmistatud tehnilisest kangast nn. kott mahuhoidlad on väga sobilikud pelletite ladustamiseks. A.B.S. pelleti mahutid on valmistatud väga tugevast ja vastupidavast kõrgtehnoloogilisest polüester kangast. Need mahutid on suure tolmukindlusega ja püsivalt antistaatilised. Mahuti pehmed seinad hoiavad ära graanulite liigse purunemise, laadimise tagajärjel.

wood-pellet-silo_01    wood-pellet-silo_03  trogsilo_04  trogsilo_02

Flexilo® MAXI

… suured mahutid, väikesed küttekulud

Flexible (paidlikud) graanuli ladustamise lahendused suurematele, üle 50 kW pelletikütte süsteemidele. Flexilo® MAXI kangast valmistatud mahutid võimaldavad puidugraanuleid salvestada suures koguses, selleks ruumi raiskamata. Keskkonna sõbraliku kütteliigi ladustamine Flexilo® MAXI mahutitesse, hoidute tegemast suuri kulutusi paigaldustööde tarbeks ning mahuti maksumus on odavam, võrreldes teras mahutitest.

MAKSIMAALNE MAHT

Üks Flexilo MAXI võib mahutada kuni terve puhurauto täie pelleteid. One single Flexilo MAXI can store a complete tank truck’s worth of wood pellets. Kuni 5 mahutit saab ühendada kokku, et hoiustada suurt kogust pelleteid.

LIHTNE TÄITA JA KIIRE PAIGALDADA

Kangas mahuteid ei ole mitte ainult kerge täita puitpelletitega ilma tekitamata tolmu, vaid ka nende paigaldus on lihtne ja kiire. See tähendab, et suuri Flexilo MAXI mahuteid saab paigaldada kiirelt. Pelletimahutid on kohe valmis täitmiseks suurte hoonete, lasteaedade või koolide küttesüsteemides.

EKSKLUSIIVNE KANGAS

A.B.S. kasutas ära on tehnilisi teadmisi ja paljusid aastaid kogemust puistekaupade tööstuslikust ladustamisest Flexilo MAXI mahuti arendamisel.
Neid valmistatakse kangast, mis on eriti robustne ning spetsiaalselt ja eksklusiivselt toodetud A.B.S. jaoks.

Kangas ei lase läbi tolmu, aga on õhku läbilaskev ja ka püsivalt antistaatiline. Spetsiaalse kanga rebenemistugevust on testinud HOHENSTEIN RESEARCH INSTITUTE.

FLEXILO MAXI EELISED

 

  • Seitsmekordne õmbluste ja kanga turvalisus.
  • Kõrgeim töökindlus tänu DIN heakskiiduga kvaliteedile.
  • Lihtne ja kiire paigaldus.
  • Lihtne ja tolmuvaba täitmine.
  • Maksimaalne mahutavusvõime – ruumi raiskamata.
  • Lahendus kohaldatud vastavalt täpsetele nõudmistele.
  • Väljundava on mdifitseeritud vastavalt kasutusel olevale katlale.

 

 

 

Vaata lisaks: A.B.S. koduleht

 

Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist!


Videoid A.B.S. mahutitest