Herz

HERZ Armaturen GmbH – Ettevõte
HERZ on asutatud aastal 1896 ja teguseb turul juba üle 120 aasta. HERZ Armaturen GmbH omab Austrias 8 tootmisüksust ja lisaks sellele veel Euroopas 14 tootmisüksust. Oma 2.400 töötajaga kodu ja välismaal ollakse Austrias ainukene rahvusvahelise haardega kütteseadmete ja nende komponentide tootja.
HERZ Energietechnik GmbH
Firmas HERZ Energietechnik GmbH-s töötab tootmises ja müügis üle 230 inimese. Pinkafeld-i ja Sebersdorf-i tootmisüksustes kasutatakse uute innovaatiliste toodete tootmiseks ning katsetamiseks moodsaimaid kõrgtehnoloogilisi tootmisseadmeid. Tänu sellele toimub intensiivne kopereerumine tunnustatud uurimis- ja koolitusasutustega. Aastate pikkuse töö tulemusena on HERZ
saanud tunnustatud taastuvenergial baseeruvate energia süsteemide spetsialistiks. Küttesüsteemide arendamisel on peamine rõhk asetatud moodsusele, kasutusmugavusele, effektiivsele ja keskonna sõbralikkusele.
HERZ on keskkonnasõbralik
Kõik HERZ-i põletusseadmed täidavad rangeid heitmenorme. Paljud ettevõttele omistatud keskkonnaalased auhinad kinnitavad seda.
HERZ Kvaliteet
HERZ-i konstruktorid töötavad käsikäes paljude uurimisasutustega ja täiendavad koos juba kehtivaid kõrgeid standardeid.
HERZ-pelletstar katlaid, võimsusega 10/20/30/45/60 kW, on toodetud juba mitu aastat erinevatele turgudele, ümber kogu Euroopa. Katlad avaldavad muljet oma kõrge efektiivsusega, lihtsa väljanägemise ja kaasaegse disainiga.
HERZ faktid:
● 22 Ettevõtet
● Kontserni peakorter asub Austrias
● Uurimis ja arenduskeskus asub Austrias
● Austria omanikud
● 2.400 töötajat 85 riigis
● 22 Tootmisüksust