RTB PELLETIKATEL (TAANI)

 

NBE TOOTMINE A / S 

NBE  on puidugraanuli põletite tootmises turuliider ja omab enamikes maailma riikides, enam kui 80 000 edasimüüjat. NBE püüab pidevalt parandada oma tooteid, võttes arvesse klientide kogemusi, uuendusliku mõtlemist ning uusimat tehnoloogiat kasutades.

NBE toodete kasutamine ja omamine peab olema lihtne, mugav ja majanduslikult kasulik. Seetõttu on nende puidu graanulikatlad, sealhulgas ka Interneti kontseptsioonid head ja ka kõige uuenduslikumad maailmaturul, sobilikud kodutarbijatele ja väikestele ning keskmise suurusega ettevõtetele ja asutustele.

NBE meeskond peab tähtsaks pikaajaliste partnerlussuhete loomist, kõigi tarnijatega ja müügiorganisatsioonidega, mis hõlmab peamiselt suurimaid hulgimüüjaid nii kodu- kui ka välismaal.

Nende ainulaadne StokerCloud  võrk võimaldab reaalajas juurdepääsu operatsioonide andmetele, ajaloo ja süsteemi parameetritele.

Üha enam jätavad nad rajatiste toimimise teenuslepingute sõlmimise kaudu oma professionaalsetele partneritele. See toimib tõhusalt – just nende StokerCloudi lahenduse tõttu.

Nad turundavad tooteid erinevate seeriatega, nende hulgas nimega Ready to Burn, Woody, Scotte ja Scotte Plus.

NBE püüab olla taastuvenergia lahenduste eelistatud tootja ja turustaja.

NBE patenteeritud rakendus vastab ulatuslikele kvaliteedinõuetele kogu tootmis- ja monteerimisprotsessis.

RTB – Ready To Burn         

 

Taanis toodetud RTB tootevalik vastab kõige kõrgematele standardite nõuetele, oma  funktsionaalsuse ja kvaliteedi suhtes.

RTB seeria on toodetud NBE kaasaegses ettevõttes Rustek A/S, kasutades uusimat robottehnoloogiat.

 

 

Kompressoripuhastus tagab katla ja põleti efektiivse puhastamise. Põletatud puidugraanulite tuhk pressitakse, mis pikendab oluliselt tuhakasti tühjendamise sagedust.

Kui ostate RTB katla, saate 3-aastase tasuta juurdepääsu Internetis kasutavale StokerCloudi haldussüsteemile, sellega tagate uuemate versioonide värskendusi.

Pärast 3 aastast perioodi saate endiselt kasutada haldussüsteemi, mis annab jätkuvalt kasu kõigist StokerCloudi eelistest.

StokerCloudi tellimiskulud pärast 3 aastast vaba perioodi:

3-aastane tellimus: 1.35 € / kuus – 48.60 periood
1 aasta tellimine: 2.68 € / kuus – 32.16 periood

RTB versioon 13-l on sisseehitatud Wifi toega tahvelarvuti!   

      

Uut RTB V13 puidugraanulkatel koos traadita ekraaniga, mida saab monitoorida kaasasoleva nutiseadme kaudu. Saate jälgida oma küttesüsteemi kõikjal, kus Te parasjagu viibima peaksite.

X