Tarkvara uuendused

Lae alla:
V7, V10 ja RTB V7 uuenduste allalaadimine
Laadige programm alla, klõpsates soovitud keele nupul.
Laadige kõik kaustas olevad failid tühja SD või MicroSD-kaardile. Kaardi tüüp (SD või MicroSD) sõltub teie kontrollerist.
Lülitage kontroller välja, sisestage SD või MicroSD-kaart kontrolleri vastavasse pesasse ja lülitage kontroller sisse.
Oodake, kuni värskendus laaditakse sinisel ekraanil. Teid teavitatakse, kui värskendus on lõpule jõudnud.
Seejärel käivitab kontroller uue allalaaditud versiooni uuesti. Peale seda võite eemaldada SD või MicroSD kaardi, kui installimine on lõpule jõudnud.
SD / MicroSD-kaartide kohta:
Kõik uued kontrollerid kasutavad MicroSD-kaarte. Vanemad kontrollerid kasutavad standardseid SD-kaarte. Kindlasti saate teada, milline kaart enne allalaadimist on vajalik.
Põhimõtteliselt võib kasutada kõiki kaardimarke; siiski on teatud tüüpi kaarte, mis värskenduse ajal võivad vigu põhjustada.
Mida saab teha, kui SD / MicroSD kaart ei toimi?
Lihtne lahendus – kui võimalik, proovige teist kaarti. Meil on hea kogemus Verbatim – 2 ja 4 GB mahuga kaardidega, kuid see ei välista paljude teiste brändide töötamist.
Tehniline lahendus – vormindage olemasolev kaart FAT-failisüsteemiga. Oleme näinud mitut kaarti, mis on vormindatud FAT32-ga ja mis toimib pärast nende vormindamist FAT-ile.
Väga tehniline lahendus – vähendage 2 GB suurust. Seda saab teha näiteks Windowsi tööriista diskpart abil. See aga nõuab suuremaid tehnilisi oskusi. Lõpuks kindlasti vormindage FAT-failisüsteemiga.

NB! versiooni 7 uuendusi – EI OLE võimalik installida versiooni 10 kontrolleritesse.

VERSIOON 7

uk Version 7.0665 

VERSIOON 7 RTB

uk Version 7.0665

VERSIOON 10

uk Version 10.0522

X