LG-Split T=57 °C 16 kW 380V 3F

Tootekood: HU163.U33/HN1639.NK3 Kategooria: Küsi pakkumist

5,897.00

Välisosa 16 kW 3~380V 50 Hz + siseosa

Täpsusta tarneaega

LG Electronicsil on uuendus, mis täiendab tõestatud LG Therma V soojuspumba seeriat – Therma V R32 Split õhk-vesi (AWHP) jagatud süsteemi.

  • Kõrge efektiivsusega kütte- ja soojaveesüsteem (HWS) Therma V R32 Split on mõeldud spetsiaalselt kaasaegsele eramajade turule ning on universaalne lahendus kõige olulisematele vajadustele.
  • Uues mudelis kasutatakse madala globaalse soojenemise potentsiaaliga (GWP) R32-jahutusvedelikku ja täiustatud kompressorit, mis aitab saavutada kõrgeima soojustõhususe taseme Therma V-liini toodete hulgas. See on väga mugav LG Therma V R32 Split süsteem, millel on intelligentne juhtimisfunktsioon ja kontrollisüsteem.

Therma V seadmekategooria pakub LG mitmeid energiasäästuvõimalusi eramajade kütte-ja soojavee varustussüsteemi uuendamiseks. Alternatiivina traditsioonilistele gaasi-, nafta- või tahkeküttesüsteemidele vähendab AWHP märkimisväärselt süsinikdioksiidi heitkoguseid ja energiatarbimist, kasutades hoones asuvat õhu looduslikku energiat.

Pöörates suurt tähelepanu keskkonnaküsimustele, jätkab LG oma tehnoloogia täiustamist, seetõttu on valitud R32 külmutusagensina peamiseks jahutusvedelikuks Therma V R32 Split süsteemi jaoks. Tänu R32 kasutamisele R410A alternatiivina vastab uus süsteem fluoritud gaaside suhtes Euroopa kõrgeimatele nõuetele. R32 külmutusagensil on GWP 675 globaalse soojenemise potentsiaal, mis on 70% madalam kui R410A, nõudes sama süsteemi jõudluse saavutamiseks 20% vähem gaasilaadimist. Tänu keskkonnasõbralikule külmutusagensile on Therma V R32 Split süsteem keskkonnasõbralikum ja energiatõhusam lahendus kütte- ja soojaveevarustuse jaoks. Selle tulemusena on süsteemil hooajalise energiatõhususe suhe (SCOP) 4,65, kui see töötab kütte režiimis ja ErP A +++ klassi (väljundvee temperatuuri juures 35 ° C).

LG poolt välja töötatud kompressor ning mitmed intellektuaalsed funktsioonid muudavad Therma V R32 Split mudeli veelgi unikaalsemaks. R1 on mõeldud nii, et see tarbib kuni 90% süsteemi energiast. See teeb pöördkompressorite omadused maksimaalselt efektiivseks, et säästlikkus oleks tagatud. Innovatiivne LG tehnoloogia võimaldab kõrvaldada spiraal – kaldus liikumised, minimeerides energiakadusid ja suurendades kompressori töökindlust. Laiendatud töösageduse vahemik 10–135 Hz on seadme teine ​​muljetavaldav eelis. Koos tõhususe ja usaldusväärsusega muudab uus kompressori töö Therm V R32 Split vaiksemaks. Kõik ülaltoodud väärtused suurendavad ka süsteemi efektiivsust kütterežiimis töötamisel, tagades usaldusväärse töö madalatel välistemperatuuridel (LAT) –25 ° C.

Teine erinevus LG Therma V R32 eelmise põlvkonna süsteemide ja paljude konkurentide vahel on märkimisväärne hoolduse lihtsus ja täiustatud funktsioonide kättesaadavus juhtimise hõlbustamiseks. Peamine neist on nutitelefonide SmartThinQ rakendus, mis võimaldab kasutajatel süsteemi toimimist kaugjuhtida ja kontrollida. Rakendus võimaldab teil kaugjuurdepääsu enamikule süsteemi valikutest: käivitada süsteem, valida ja muuta režiimi, seada temperatuur ja jälgida energiatarbimist, nii et pärast rasket päeva kontorist naasmist ootab juba soe ja mugav kodu.

Täiendades meie laiendatud Therma V liini, pakub LG Therma V R32 Split süsteem ületamatut jõudlust ja suurepärast energiatõhusust. Tänu uuendusliku kombinatsioonile kütte- ja ventilatsioonitööstuse tipptasemel oskusteabe ning kasutajasõbraliku arendamise osas kavatseb LG jätkata oma klientide mugavustehnoloogiate edasiarendamist kogu maailmas.

Tooted

Paigaldus

Kui soovid abi kütteseadmete paigalduse osas, siis võta meiega kindlasti ühendust.

Hooldus

Korraline hooldus aitab oluliselt pikendada seadmete eluiga.

Varuosad

Pakume varuosasid meie poolt esindatavatele brändidele

lisatud ostukorvi