Pelletipõleti PV 30a-seeria, Pelltech

Tootekood: PV30a Kategooriad: , Küsi pakkumist

Täisautomaatsed PVa pelletipõletid on mõeldud kütma eelkõige väiksema ja keskmise suurusega elumajasid. Kuna põleti kinnitamiseks katla külge kasutatakse standardset õlipõleti flantsi, on see suurepärane lahendus ka nendesse kodudesse, kus soovitakse õliga kütmine vahetada keskkonnasõbralikuma kütteviisi ehk pelletikütte vastu. PVa põletite unikaalne elektrisüüde, automaatne võimsuse valik ning informatiivne juhtpaneel muudavad pelletipõletite kasutamise aastaringselt lihtsaks ja mugavaks.

PV 30a

PV 30a pelletipõletitesse sobib 6 või 8 mm pelletitega. Ühtegi teist kütust põletis kasutada ei tohi. Põleti unikaalne konstruktsioon lubab põletit kasutada erinevate kateldega, vedel- ja tahkekütuse- ning universaalkateldega. PV 30a põleti ühendatakse katlaga 90mm flantsi abil, mida kasutatakse ka õlipõletite puhul.

Unikaalne elektriline süüde ja automaatne võimsusastme valik muudavad põleti kasutamise aastaringselt väga lihtsaks. Tagasipõlemise vastu kaitsevad põletit ohutustermostaat, sulavast materjalist voolik, temperatuuriandur ja tagavaraaku.

PV 30a põletiga võib kasutada ainult premium klassi pelletit. Mahutit tuleb täita enne kui see on täielikult tühjaks saanud.

Küttevõimsus: 14 – 30kW (8 erinevat astet)
Köetav pind: kuni 350m²
Kütus: pelletid, 6-8 mm
Süütamine: elektrisüüde 500W
Elektritoide: 230V, 3A
Keskmine elektritarve: 25-40W
Elektritarve ootereziimil: 3W
Mõõdud:
Pikkus: 590mm
Laius: 200mm
Kõrgus: 240mm
Kaal: 12,2kg

 

 

Interneti teel jälgimine ja juhtimine

Lisana võimalik tellida interneti moodul mis võimaldab lihtsat pelletipõleti jälgimist ja osalist juhtimist üle interneti.

Tooted

Paigaldus

Kui soovid abi kütteseadmete paigalduse osas, siis võta meiega kindlasti ühendust.

Hooldus

Korraline hooldus aitab oluliselt pikendada seadmete eluiga.

Varuosad

Pakume varuosasid meie poolt esindatavatele brändidele

lisatud ostukorvi