Pelletikatlad NBE (Taani)

NBE on puidugraanul süsteemide juhtiv tootmisliider, elamute ja väiksemate tööstuspindade tarbeks.
NBE asutasid Kim Gregersen ja Jannich Hansen, kes on kaks edasiliikuvat ettevõtjat. Nad olid pettunud kütteõli hinnatõusust ja kahjulikust mõjust. Aastal 1999 otsustasid kaks sõpra alustada tegevust taastuva energia valdkonnaga tegelema. Põhja-Jüütimaa, Taani garaažis töötades hakkasid need kaks meest paigaldama ja uurima erinevaid alternatiivkütuseid ja põletitehnoloogiaid – isegi katsetades kalaõli kui kütuseallikat. Kuid pärast põhjalikku uurimist ja katsetamist jõudsid nad järeldusele, et puidupelletipõleti oli kõige otstarbekam alternatiiv õliga konkureerimiseks. Selle põhjuseks oli asjaolu, et puidugraanulite kütteõli maksumus on väga madal, sageli 50% odavam. Lisaks on puidugraanulid suhe  CO2-neutraalsed ja ka taastuvad kütuseallikad. Seepärast Kim & Jannich otsustasid hakata tegelema kvaliteetse tootega, mis oleks kõigile taskukohane. See on lühike iseloomustus NBE algusest.

Praegu on NBE-l üle 60 000 süsteemi selles valdkonnas ning ta on omandanud 60-70% turuosa Taanis ja umbes 10% kogu maailmas erinevate katelde toodetud ühiku müügist. See edu võib olla seotud nende investeeringutega, mis nõuab läbimõeldud ja elegantset toote projekteerimist, kiireid uute tehnoloogiate rakendamist ja veebi võimalusi, nüüdisaegseid tootmise meetodeid, kus kasutatakse robot keevitust ja painutus tehnoloogiad.

NBE meeskonna eesmärk on toota parimaid tooteid, taskukohaste hindadega.

Nende edu mõõdetakse meie klientide kogemuste põhjal enne ja pärast NBE toote paigaldamist. Seetõttu eeldame, et meie paigaldajad on entusiastlikud, et pakkuda parimat nõu, paigaldust ja võtta enda vastutus iga protsessi – erinevates etappides.

NBE püüab olla ülemaailmselt innovatiivsuse,  funktsionaalsuse, kvaliteedi, töökindluse ja kliendi kütteinvesteeringute jaoks kõige suurema väärtuse esirinnas.

Aastal 2012 uuendati versioonide 7; 10 ja V13 veebipõhist juhtautomaatikat, muutes meie klientidele veelgi lihtsamaks interneti võrgu kaudu Stokercloudi veebipõhise toimimise ja jälgimise vahendi. Registreerides oma katel Internetis, saavad meie kliendid oma küttesüsteemi kaugelt jälgida ja juhtida; samuti kasutada kõiki tarkvaravärskendusi. 24/7 saabuvad hoiatusteate e-posti ja / või tekstsõnumi kaudu. Lisaks on valitud piirkondades asuvatele klientidele võimalus oma volitatud edasimüüjaga sõlmida hooldusteenuse lepingu interneti jälgimiseks ja ennetava toetuse saamiseks. Stokercloudiga saab jälgida süsteemi peamisi tulemuslikkuse näitajaid ja teha olulisi muudatusi, optimeerida ning tagada süsteemi pidev töö aastateks. Nii, et ärge kahelge NBE Stokercloudiga liitumisel -olete heades kätes!

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Sulle võivad huvi pakkuda need tooted...

X