Õhk-vesi HotJet

HOTJET CZ s.r.o.
HOTJET on juhtiv Tšehhi soojuspumpade tootja, Tšehhi ja Slovakkia soojuspumpade turgudel. Ettevõte on saavutanud oma edu, ühendades kompromissitu tulemuslikkuse, kvaliteedi ja väärtuse.
1800 m2 suurune ettevõtte peakorter ja tootmisüksus paiknevad Bolatice’i linnades Ostrava ja Opava vahel.
Tooterühmad hõlmavad ettevõtte enda teadus- ja arendustegevuse osakonna poolt välja töötatud õhk-vesi-, õhk-vesi-õhk-, maasoojuspumbad ja kombineeritud seadmed, mis ulatuvad majanduslikest lahendustest, tööstuslikele rakendustele.
Tooterühmad kujundati vastavalt praegustele arendus- ja tehnoloogilistele suundumustele. HOTJETi peamised tarnijad ja tootjad on tuntud firmad, erinevate seadmete komponendid hangitakse firmadest, Emerson, Danfoss, Swep ja Siemens.
Tšehhi disainerid parandasid tootearendust vastavalt praegustele Euroopa suundumustele.
Neid tooteid saab kasutada mitte ainult kütte ja vee soojendamiseks, vaid ka tõhusaks ruumide jahutamiseks.
HOTJET soojuspumbad on täielikult sertifitseeritud ja omavad TÜV SÜD kvaliteedimärgistust selles tootmisettevõttes.
Tšehhi Vabariigis on HOTJET CZ tuntud mitte ainult oma toodetega aga ka kvaliteedikoolituse pakkumisega, mis on aidanud luua kvaliteetseid paigaldus- ja hooldus ettevõtteid kogu riigis.
HOTJET on ehitanud usaldusväärsete välispartnerite võrgustiku, peamiselt reklaamides enda tooteid rahvusvahelistel messidel, nagu Aquatherm, Chillventa ja ISH Frankfurt.
Partnerlus annab neile nii kasumlikkuse, kui ka rahulolu keskkonnasõbralike soojusallikate – HOTJET soojuspumpade ostmisega.

Ootame Teiega koostööd.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Sulle võivad huvi pakkuda need tooted...

X