OÜ Küttemeister tegevusaladeks on erinevate keskkütteseadmete ja soojaveemahutite maaletoomine, müük ja paigaldus. Turustame oma tooteid läbi edasimüüjate ja paigaldajate, kelle abil jõuavad meie tooted väike ja keskmise suurusega lõpptarbijateni.

Meie eesmärgiks on pakkuda kliendisõbralikku ja kvaliteetset teenindust, mille sisuks on uute tehniliste lahenduste pakkumine, energiasäästu võimaldavate spetsiaalsete seadmete ning materjalide müük/paigaldus ning lõpuks ka ökoloogiliselt jätkusuutlike terviklahenduste pakkumine.

Oleme turul tegutsenud juba 16 aastat ning selle aja sees  teostanud küttesüsteemilahendusi nii lasteaedades, korteriühistutes, koolides, eakatekodudes, rahvamajades kui ka tööstushoonetes ja kasvuhoonetes. Lisaks oleme teinud n-ö kombineeritud lahendusi, kus kliendil on juba olemas pelletikatel või tahkeküttekatel, aga kliendi soovil lisatakse juurde ka nt õhk-vesi soojuspump.

Säästlik eluviis on meie kõigi südameasi. Soojuse kulu hoone või korteri kütmiseks sõltub hoone suurusest, tehnilisest seisukorrast, temperatuuride vahest ruumis ja õues ning hoone küttesüsteemist.

Kuna iga hoone ning sellele sobiv küttesüsteem on erinev, siis enne lõpliku valiku tegemist soovitame konsulteerida oma ala spetsialistidega.

Saada meile päring

  Soovid lisainfot? Saada meile päring ja vastame esimesel võimalusel.

  Paigaldus

  Kui soovid abi kütteseadmete paigalduse osas, siis võta meiega kindlasti ühendust.

  Hooldus

  Korraline hooldus aitab oluliselt pikendada seadmete eluiga.

  Varuosad

  Pakume varuosasid meie poolt esindatavatele brändidele

  lisatud ostukorvi