Kalorifeerid

Kaasates kõrgtehnoloogiaid ja lahendusi FLOWAIR, õnnestus vähendada LEO FB ventilaatorkütte tootmiskulusid ja kaalu, säilitades samas selle kvaliteedi. LEO FB ventilaatorkütteseadmete uus korpus on valmistatud EPP-st (paisutatud polüpropüleenist). Väga elastne, kerge ja kindel materjal – vastupidav paindumistele ja purunemistele dünaamiliste ja staatiliste koormuste korral (nt alla kukkumisel või löögipingel). See materjal on kemikaalikindel, kergesti puhastatav, neelab soojust, müra ja vibratsiooni. Uued täiendatud kinnituskonsoolid (sulgudes) uutele õhukütteseadmetele. Võimalus pöörata mõlemat külge 170 ° nurga all muudab seadme soovitud suuna juhtimise veelgi lihtsamaks. Tänu hea välimusega korpusele ja ainulaadsele disainile vastavad LEO FB EPP ventilaatorkütteseadmed kõrgetele esteetilistele nõuetele ja säilitavad soodsama hinna eest samad funktsioonid.

LEO FB ventilaatorkütteseadmed on mõeldud tööstus-, äri- ja muude suurte alade kütmiseks. LEO FB ventilaatorkütteseadmetes on ventilaator ja sooja vee ühendusega soojusvaheti. Kuum vesi soojendab soojusvahetit, ventilaator puhub soojust ruumidesse ühtlaselt (joonis 1). Vett võib tarnida: tahkeküttekatlast, gaasiküttel töötavast boilerist, pelletikatlast, kommunaalettevõtetest või muudest kütteseadmetest.

Kiire ja ühtlane ruumide kütmine on ventilaatorkütteseadmete peamine eelis. Selline küte ei ole inertsiaalne; kuumuse tunne tuleb kohe pärast seadme käivitamist. Programmeeritav regulaator võimaldab märkimisväärset energiasäästu, säilitades samas soojuse mugavuse.

EPP korpusega LEO FB ventilaatoriga õhukütteseadmete valimine toob sama hea kvaliteedi parema hinna eest!

EPP korpusega LEO FB ventilaatorkütte eelised:

Kütteseadmeid töötab välja ja toodab ettevõte FLOWAIR. See ettevõte on spetsialiseerunud ainult sellist tüüpi kütteseadmete tootmisele ja on konkurentsi Poola turul esikohal!
Sama kvaliteet ja funktsionaalsus parema hinna eest!
EPP ümbris. Tugev ja elastne EPP ümbris on mõeldud seadme väiksema kaalu jaoks. See materjal on kemikaalikindel, kergesti puhastatav, neelab soojust, müra ja vibratsiooni.
Kütteseadmed on valmistatud kõrgeima kvaliteediga osadest: kvalitatiivne Tšehhi LLOYD soojusvaheti, ainulaadne Saksa EBM ventilaator.
Kvaliteedigarantii – Euroopa toode, millel on deklareeritud väärtustele vastavad tehnilised omadused, CE-sertifikaat.
Kaasaegset ja atraktiivset disaini hindab iga ruumide omanik.
Vaikne ja ökonoomne ventilaatori jõudlus. Plastterad ja uue põlvkonna saksa harjadeta mootorid tagavad ventilaatori vaikse töö ja minimaalse elektritarbimise.
Väike kaal. LEO FB ventilaatorkütteseadmetel on väike kaal, seetõttu on tahked tugistruktuurid valikulised. Soojendi saab paigaldada üks inimene.
Sobib ruumide jahutamiseks ja ventilatsiooniks. Külma vee pealekandmisel võib LEO FB eesmärgi muuta soojendamisest jahutamiseks. Välisõhu värske õhu juurdevool nõuab ringluskambri täiendavat ühendamist.
Laiaulatuslik rakendus: tööstushooned, töökojad, autosalongid ja pesemisplatsid, laod, paviljonid, spordihallid, näituste- ja koosolekuruumid, supermarketid, kirikud, logistikakeskused ja muud rajatised.
IP66 ventilaatori valiku valik. Need ventilaatorid on tolmu- ja kõrge niiskuskindlad, seetõttu sobivad need eriti tolmu ja niiskust täis piirkondades.
5 AASTA GARANTII.

 

Näitan ainukest tulemust

X